Шмигаль назвав умову для посилення карантину в Україні

Шмигаль назвав умову для посилення карантину в Україні
Шмигаль назвав умову для посилення карантину в Україні

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за умови досягнення показника активних хворих у 60 на 100 тис. населення карантин в Україні буде посилено.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це він повідомив в інтерв’ю BBC Україна.

«Ми відповідально ставимось до послаблень. Ми не відпустили все до кінця, не дозволили масові заходи, не відкрили міжобласне сполучення з регіонами, де є стрімке зростання (рівня захворюваності). Щоб не втратити економіку, від чого наслідки та жертви можуть бути більшими, ніж при такому рівні захворюваності», — заявив він.

За словами глави уряду, завданням української влади на сьогодні є при збереженні життів не втратити економіку.

«Ми ретельно контролюємо параметр кількості активних хворих на 100 тисяч населення. Сьогодні він складає 50 людей на 100 тисяч. Ми зробили для себе ліміт у 60 хворих. Це буде момент, при якому треба буде посилювати карантинні обмеження вже на рівні країни й окремих областей», — наголосив прем’єр-міністр.

Напомним, станом на ранок 30 червня в Україні підтверджено 44 тисячі 334 випадки COVID-19, за добу — 706 нових. Також вчора було госпіталізовано 192 особи, померли 12 осіб, одужали 88 пацієнтів.

Сьогодні, 30 червня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні наприкінці червня кількість госпіталізованих хворих з COVID-19, у порівнянні з кінцем травня, зросла майже вдвічі. Він додав, що на сьогодні кількість активних хворих з COVID-19 в Україні на 100 тис. населення досягла 57.


Джерело статті: “http://ua.today/news/society_and_culture/shmigal_nazvav_umovu_dlya_posilennya_karantinu_v_ukrayini”

Автор:
Предыдущий материал

На севере Омска хозяева не следят за долгостроями

Следующий материал

Фотосессия Вайноны Райдер (фото)

Коментарии (0)