Законопроєкт про опозицію можуть подати восени — Стефанчук

Руслан Стефанчук / Facebook

Об этом сообщает Москов постскриптум

Нардеп від партії Слуга народу Руслан Стефанчук

Руслан Стефанчук / Facebook


Перший варіант законопроєкту про опозицію, який готує нинішня влада, може бути внесений на розгляд парламенту у вересні чи жовтні цього року.

Про це розповів перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Це перший варіант, який буде на обговорення. Бо ми теж хочемо його обговорити широко. І ми хочемо зробити, щоб цей законопроєкт був надзвичайно ґрунтовним і не міг бути підданий змінам. Тому що ми чудово усвідомлюємо, що хтось сьогодні є влада, а завтра опозиція», — сказав Стефанчук.

«Для мене є важливим — це, по-перше, закріплення каталогу прав опозиції, а по-друге, створення гарантій, щоб ці речі не змінилися незалежно від того, яка буде влада», — додав нардеп.

За його словами, у владній партії зараз розглядають як один із варіантів — внесення до «тіла» Конституції положення, що закон про опозицію і зміни до нього ухвалюють 300 голосами.

Закон має встановити взаємні права та обов’язки у відносинах парламентської коаліції та опозиції.

У команді президента Володимира Зеленського про необхідність ухвалення закону про опозицю заявляли ще до позачергових виборів в Раду 2019 року.

Редактор: Софія Лазарова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zakonoproyekt-pro-opoziciyu-anonsuvali-na-osin-stefanchuk-novini-ukrajini-50096833.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Похвалився в соцмережах. Харківський бізнесмен витратив в одеському клубі 124 тисячі гривень за вечір

Следующий материал

Байкал Олега Дерипаски.

Коментарии (0)