Справа Шеремета: родичі та друзі затриманих розпочинають акцію “200 днів брехні” (ФОТО)

Справа Шеремета: родичі та друзі затриманих розпочинають акцію “200 днів брехні” (ФОТО)
Справа Шеремета


Сьогодні, 25 червня, біля ізолятора тимчасового тримання МВС у Києві відбувається акція на підтримку затриманих у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Об этом сообщает Moscow Post


На події зібрались родичі Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко та відомі артисти, пише “ТСН”.


ФОТО: “ТСН”

Підтримка затриманих анонсує старт великої всеукраїнської інформаційної кампанії “200 днів брехні”. Безпосередньо 200 днів від затримання наступає 28 червня, а сьогодні друзі затриманих проводять анонсну подію. В рамках кампанії обіцяють чимало великих акцій, зокрема вже на 4 липня заплановано марш у Києві.
ФОТО: “ТСН”

Нагадаємо, 12 грудня 2019 року Нацполіція повідомила, що затримала фігурантів вбивства журналіста Шеремета. Підозрюваних шукали понад 2,5 року. Правоохоронці підозрюють у вбивстві військового та волонтера Андрія Антоненка (відомого також як рок-музикант Riffmaster) та хірургиню дитячої лікарні Юлію Кузьменко.


ФОТО: “ТСН”

Третя підозрювана у справі – військова Яна Дугарь. Слідчі вважають, що вона проводила розвідку перед скоєнням злочину і фотографувала камери спостереження.


ФОТО: “ТСН”

Водночас громадські активісти, спільнота ветеранів АТО, волонтерів та, зокрема, Міністерство у справах ветеранів заявляють про непричетність усіх трьох до цього злочину. Зокрема, вони публікують низку доказів, які суперечать версії слідства.


ФОТО: “ТСН”

Нагадаємо, ІНФОРМАТОР писав, що ні президент, ні міністр не втручаються в розслідування вбивства Шеремета.


Джерело статті: “https://informator.press/sprava-sheremeta-rodychi-ta-druzi-zatrymanykh-rozpochynaiut-aktsiiu-200-dniv-brekhni-foto/”

Автор:
Предыдущий материал

На обновление дороги по Парковой в Краматорске выделят более десяти миллионов гривен

Следующий материал

Кабмин выделил средства на приобретение жилья для переселенцев

Коментарии (0)