Україна потрапила до топ-5 країн з найдешевшим мобільним інтернетом

Україна потрапила до топ-5 країн з найдешевшим мобільним інтернетом


Україна посіла п’яте місце в рейтингу країн з найдешевшим мобільним інтернетом. Про це повідомляється в результатах дослідження cable.co.uk.

Об этом сообщает Компромат


За даними дослідження, найдешевший мобільний інтернет в Індії. За гігабайт мобільного інтернету в середньому доведеться заплатити $ 0,09. Також в топ-5 увійшли Ізраїль ($ 0,11 за Гб), Киргизстан ($ 0,21 за Гб) і Італія ($ 0,43 за Гб).


Україна замикає п’ятірку з середньою вартістю гігабайта в $ 0,46. У звіті вказується, що представлені країни мають хорошу волоконно-оптичну широкосмугову інфраструктуру.


Як українці вибирають мобільного оператора


Відзначається, що дев’ять країн з першої двадцятки країн з найдешевшим мобільним інтернетом це країни колишнього СРСР. Також в цю двадцятку входять сім азійських країн.


Найдорожчий мобільний інтернет дослідники виявили на екзотичних островах. За гігабайт інтернету на що належить Великобританії Острові Святої Єлени доведеться заплатити $ 52,2, а на Фолклендських островах мобільний інтернет обійдеться трохи дешевше — $ 40,41 за Гб.Також в топ-5 увійшли Республіка Науру ($ 30,47 за Гб), Бермудські острови ($ 40,41 за Гб), республіка Сан-Томе і Прінсіпі ($ 28,26 за Гб).


Нагадаємо, що даним січневого дослідження cable.co.uk, Україна опинилася на другому місці серед країн з найдешевшим фіксованим інтернетом.Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1078228-ukrajina_potrapila_do_top-5_krajin_z_najdeshevshim_mobiljnim_internetom”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

10 смертельных опасностей, подстерегающих в наших лесах

Следующий материал

Директора Театра Виктюка Валерия Райкова обвиняют в изнасиловании. И не дяди Вани

Коментарии (0)