Фінансові експерти: які банки на межі банкрутства

Фінансові експерти: які банки на межі банкрутства
Фінансові експерти: які банки на межі банкрутства
Фінансові експерти: які банки на межі банкрутства
Все таємне настає явним. Експерти поділилися інформацією про фінансові установи, в яких ваші гроші будуть в цілісності і які знаходяться під загрозою зникнення. На плаву впевненіше триматися «дочки» західних банків.

Приміром, надійним залишився «Укрсоцбанк», який отримав солідне фондування від UniCredit. У серпні частка UniCredit в капіталі «Укрсоцбанку» зросла майже на 50%, а капітал українського банку був збільшений до 7,739 мільярда гривень.

Про наміри «підтримати» банк заявили і акціонери «Укрсиббанку». А ось «Райффайзен Банк Аваль» планує розпочати співпрацю з «Європейським банком реконструкції та розвитку», щоб зберегти свої позиції. У жовтні планувалось купити більше 25% акцій «Райффайзен Банк Аваль».

З «дочками» російських банків справи куди гірші. За словами експерта Ганни Апостоловой, дев’ять банків з ТОП-20 порушили нормативи адекватності.

«У їх числі опинилися і три банки з російським капіталом — Промінвестбанк, Ощадбанк РФ і Альфа-Банк. Всім трьом доведеться нарощувати капітал за підсумками стрес-тестів», — відзначає фахівець.

До речі, з лютого набрала чинності постанова регулятора, який дозволяє їм порушувати норматив, а пов’язано це з економічною кризою і військовими діями.

У самій складній ситуації опинилися державні банки. Вони продовжували роздавати кредити, а велика частина позик видавалася у валюті. В результаті такі банки очікують, поки НБУ «надрукує грошей» і збільшить їх капітал. Приміром, «Ощадбанк» і «Укрексімбанк» для нормального існування вимагають вкладень держави на рівні 46,8 мільярда гривень.


Джерело: u-news.com.ua


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/26503-finansovi_eksperti_jaki_banki_na_mezhi_bankrutstva”

Автор: Олег
Предыдущий материал

В Киеве неадекватный водитель сбил полицейского

Следующий материал

У передмісті Парижа проходить АТО, двоє людей вбиті під час перестрілки зі спецназом

Коментарии (0)