Ублюдок Путин , уж не знаю, что там может рассказать этот поц

Ещё раз про посаженную в русскую тюрягу девушку израильтянку / американку.
Ублюдок Путин , уж не знаю, что там может рассказать этот поц, суд над которым длится 4 года, может разгласить американцам . Но требование посадить ее на 8 лет выдвинул, не помню его фамилию, главный русский прокурор! Надо же, главный!
То есть только дурак не понимает, что искали именно человека с двумя этими гражданствами и схватили ее незаконно( транзит). То есть в России эти « наркотики» никак не могли быть задействованы никак!
Пока из последних новостей по радио, Нетаньяу уже говорил с Путиным, и собирается « продолжать» освобождать....

В ръцете на Радев сме! За бъдещия главен прокурор става дума в долното изречение!
" Президентът не може да откаже назначаването или освобождаването при повторно направено предложение."
Напомням, как президент Плевнелиев ИЗЛЕЗНА(физически напусна) ОТ "КОРОНЯСВАНЕТО" НА КАНДИДАТ, когото НЕ ОДОБРИ. Да видим как ще дества Радев. ДАНО НЕ Е ПРОТИВ ИНТЕРЕСИТЕ НА БЪЛГАРИЯ!

Як правник, доктор юридичних наук, прокурор не можу не заявити про свою позицію щодо ситуації яка склалася в органах прокуратури. Вважаю, що сьогодні під виглядом реформ продовжується курс на знищення органів прокуратури як дієвого захисного механізму прав громадян, інтересів держави та йде викорінювання чесних та професійних фахівців. При чому, пішли ще далі чим недолугі люстратори. Змінами до законодавства щодо діяльності прокуратури не те що звузили, а повністю заперечили конституційні права громадян. Відсутність персональної відповідальності всіх політичних горе-реформаторів, вже тривалий час , надихає на нові експерименти над людьми та руйнує Державу. Виплати за незаконні звільнення та люстрування, після рішень судів, лягають тягарем на бюджет, а отже на тих же незахищених громадян, а не на суб’єктів, що приймали такі незаконні рішення. Присягав служінню українському народу та Україні. По тому, як і тисячі моїх колег із органів прокуратури, не бачу можливості виконувати присягу прокурора у повному обсязі при такій політизації прокурорської діяльності. Відповідно моя служба в органах прокуратури буде припинена після 14 жовтня. Честь маю!

Показать перевод

На изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом

Автор: Олег
Предыдущий материал

В итоге санкции в отношении Елены Лукаш были отменены

Следующий материал

Писатель – расследователь Питер Швейцер

Коментарии (0)