МВФ значно погіршив прогноз падіння світової економіки в 2020 році

МВФ значно погіршив прогноз падіння світової економіки в 2020 році
МВФ значно погіршив прогноз падіння світової економіки в 2020 році

Міжнародний валютний фонд значно погіршив свій прогноз щодо падіння світової економіки у 2020 році.

Об этом сообщает Слон РУ

Про це йдеться в оновленому прогнозі МВФ.

У порівнянні зі своїм квітневим дослідженням фонд погіршив прогноз падіння світової економіки з 3% до 4,9%. Також у фонді вважають, що у 2021 році економіка відновлюватиметься повільніше, ніж очікувалось раніше.

Падіння на 4,9% за рік можна порівняти зі "зникненням" економіки Німеччини, частка якої у світовому ВВП складає близько 4,6%. Сукупні втрати світової економіки у 2020-2021 роках, за прогнозом МВФ, складуть понад 12 трильйонів доларів.

У фонді пояснюють, що більш негативний прогноз пов’язаний з високим рівнем невизначеності у світі через пандемію коронавірусу.

"Гарні новини про вакцини та методи лікування й додаткова політична підтримка можуть призвести до швидшого відновлення економічної активності. Але з іншого боку, подальші хвилі інфекції можуть повернути назад зростання мобільності та витрат, а також швидко зробити жорсткішими фінансові умови, що викличе боргові проблеми", — йдеться в прогнозі.

Серед іншого, в МВФ вважають, що відновлення ринку праці займе деякий час, що призведе до збільшення нерівності в доходах і зростання бідності. МВФ дає прогноз щодо деяких країн світу, наприклад, прогнозоване падіння економіки США складає 8%, Німеччини — 7,8%, Індії — 4,5%. Єдина серед наведених економік, що не впаде, китайська — МВФ прогнозує зростання на 1%. Нагадаємо, саме з Китаю і поширилась епідемія коронавірусу. Прогнозу щодо України у цьому дослідженні немає.

Серед попередніх прогнозів щодо України саме МВФ давав найнегативніший — 8,2%.


Джерело статті: “http://ua.today/news/economy/mvf_znachno_pogirshiv_prognoz_padinnya_svitovoyi_ekonomiki_v_2020_roci”

Автор:
Предыдущий материал

Незаконные действия Слобожанской таможни парализовали работу международного экспресс перевозчика "МДК Эспресс" - СМИ

Следующий материал

В Новой Москве образовался "навес" из новостроек

Коментарии (0)