"Слуга народу" відзначилася заявою про дітей "низької якості": відео та деталі скандалу

Народного депутата від партії "Слуга народу" Галину Третьякову вимагають позбавити повноважень через антигуманне висловлювання про сім’ї, які отримують соціальну допомогу.

Об этом сообщает Редакция

Як повідомляє "Апостроф", про це йдеться в заяві Постійної комісії Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків на ім’я голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, опублікованій на сайті організації.

Причиною такої вимоги стало скандальне відео голови комітету ВР з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галини Третьякової, в якому вона заявила, що у людей, які заводять дітей заради соціальних виплат, вони народжуються "низької якості".

Цей запис було оприлюднено в Facebook ще 29 травня, але тільки зараз отримав широкий розголос.

"Коли ми демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім’єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати їй освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості", — сказала Третьякова.


У Постійної комісії Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків засудили такі висловлювання Третьякової як антигуманні і антисоціальні і зажадали її відставки.

"Вважаємо, що висловлювання пані Третьякової порушують норми депутатської етики та політик з такими поглядами не може перебувати у вищому законодавчому органі України, тим більше не може очолювати Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів", - йдеться в опублікованій заяві.

У зверненні пропонується на підставі статті 83 регламенту ВР, частини третьої статті 7 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" доручити Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянути пропозицію про відкликання Третьякової з посади.

Як раніше повідомляв "Апостроф", в Миколаєві перед початком прес-конференції керівники партії "Слуга народу" в вульгарній формі вирішили обговорити представниць прекрасної статі з числа соратників по партії.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-06-24/sluga-naroda-otlichilas-zayavleniem-pro-detey-nizkogo-kachestva-video-i-detali-skandala/201333”

Автор:
Предыдущий материал

Праздничный салют по случаю 75-летия Победы в Москве

Следующий материал

Били ломом та душили: українців жорстоко побили в Німеччині через відмову пити горілку

Коментарии (0)