НАШІ ГРОШІ – Поліція злила оточенню «Слуг народу» та Безсмертному 33 мільйони на стріляючі шокери

НАШІ ГРОШІ – Поліція злила оточенню «Слуг народу» та Безсмертному 33 мільйони на стріляючі шокери


Національна поліція України 18 червня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Система» про закупівлю електрошокерів на 32,85 млн₴ Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Об этом сообщает FIB


Цьогоріч протягом трьох місяців після виплати авансу в розмірі до 70% поставлять:


  • 200 електрошокових пристроїв контактно-дистанційної дії TASER X2 у комплекті з акумуляторною батареєю та кобурою по 65 540₴ У США їх продавали по $1 399 з батареєю за $79 і кобурою за $90. Разом це становить $1 568, або 42 тис₴, що в півтора раза дешевше, але не включає доставку і податки. Натомість в Україні ціна тазера з двома картриджами, батареєю і кобурою в півтора раза вища – 98 тис₴
  • 8 тис картриджів TASER зі щупами контактно-дистанційної дії по 2 456₴ У США їх продають по $80, або 2 141₴ без доставки і податків, що на 15% дешевше.
  • 2 датакабелі для підключення через порт батареї та USB до комп’ютера по 8 700₴


Шокер виробництва компанії «Axon Enterprise, Inc.» (США) у 2020 році має напругу при піковому навантаженні 840-1440 вольт та струм 1,2 мА, ліхтарик, подвійний лазерний приціл, запобіжник, перемикач дуги, дисплей, годинник з батареєю та систему журналу, яка реєструє події та імпульси. Дані з неї можна завантажити через USB до комп’ютера.


«НВП «Система» отримало підряд без конкуренції, бо більше ніхто не прийшов на торги.


Раніше анонімна компанія питала, чому ніхто не бере трубку за контактними номерами телефонів із тендерної документації. За її даними, департамент на вул. Інститутській був зачинений на карантин. Замовник у відповідь надав ще два контактні номери телефонів.


Столична «НВП «Система» належить директору Сергію Чукмасову, Олександру Мілюкову, Андрію Авдієвському, Дмитру Чукмасову, Валерію Педенку та Роману Безсмертному. Це колишній представник України в Тристоронній групі з врегулювання ситуації на сході України, кандидат в президенти в 2019 році та нардеп 2-5 скликань.


Авдієвський володіє ТОВ «ВІП Автохімія Україна» з Оленою Добровольською, Наталією Грицай та Микитою Сергійовичем Касяном. Що до останнього, то в 2019 році особа з такими ПІБ була довіреною особою нардепа від «Слуга народу» Миколи Тищенка.


Сергій Сергійович і Дмитро Сергійович Чукмасови є синами колишнього нардепа від СПУ Сергія Олександровича Чукмасова, який раніше сам керував «НВП «Система».


Крім того, особа на ім’я Сергій Сергійович Чукмасов зараз є помічником на громадських засадах нардепа від «Слуги народу» Микити Потураєва.


Мілюков заснував ГО «Всеукраїнська федерація практичної та високоточної стрільби» з Русланом Аббасовим та членом громадської ради при МВС Андрієм Семидідьком.


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2020/06/22/politsiia-zlyla-otochenniu-sluh-narodu-ta-bezsmertnomu-33-mil-yony-na-striliaiuchi-shokery/”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

"Із Порошенком ми здоровкаємося і допобачкаємося. Але не обіймаємося: COVID зараз". Найяскравіші цитати Авакова з інтерв’ю Гордону
МВС готується до можливих силових провокацій через санкції РНБО
НАШІ ГРОШІ – Суд призначив 4 роки ув’язнення поліцейському, який взяв $6000 за допомогу у закритті справи щодо шахрайства
Версія з КДБ Білорусі не вплине на статус обвинувачених у вбивстві Шеремета Антоненко і Кузьменко, - Геращенко
Аваков хоче, щоб поліція частіше застосовувала електрошокери
Послання президента. Про що забув сказати Володимир Зеленський
«У невстановлений час, невстановленими особами…». Справа Шеремета: новий поворот
Єрмак назвав заплановане скорочення витрат на Міноборони етично сумнівним
Telegram-канал NEXTA опублікував особисті дані понад тисячі співробітників МВС Білорусі
Поліція затримала підозрюваного в нападі на Балуха, – Аваков
Предыдущий материал

Головні новини неділі і ночі: вибух у багатоповерховому будинку, 9 мільйонів заражень COVID-19

Следующий материал

Клишас объяснил невозможность возвращения Крыма после принятия поправок

Коментарии (0)