У США сенатори закликали Трампа протидіяти російській ПВК «Вагнер»

Сенатор-республіканець Марко Рубіо та сенатор-демократ Кріс Кунс представили резолюцію, яка закликає президента Трампа розробити план протидії ПВК «Вагнер», приватній організації військових контрактників, яка може належати російському олігарху Євгену Пригожину. «Вагнерівці» беруть участь у збройних конфліктах по всьому світу. За словами сенаторів, організація представляє загрозу національній безпеці США, повідомляє «Голос Америки».

Об этом сообщает Компромат вики

«Коли Євгеній Пригожин, група Вагнера та інші пов’язані з ними організації висилають бойовиків для участі у війнах за кордоном, це загрожує міжнародній стабільності», — заявив Кунс. Сенатор наполягає, що ці суб’єкти проводять підривні кампанії по всьому світові, і США повинні відповісти на це.

Уперше бойовики «Вагнера» з’явились у Криму, де допомагали кремлю незаконно окупувати півострів. Російський уряд відкидає свою причетність до цієї групи.

У 2018 році Міністерство юстиції США висунуло Пригожину звинувачення у фінансуванні «Агентства інтернет-досліджень» через участь у, як висловився Мін’юст США, «інформаційні війні проти США» під час президентських виборів 2016.

Марко Рубіо. Фото АР


Джерело статті: “https://k-z.com.ua/myr/54113-u-ssha-senatori-zaklikali-trampa-protidiyati-rosiyskiy-pvk-vagner”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В Украине ужесточат контроль за соблюдением карантина в супермаркетах и транспорте - Степанов

Следующий материал

Київський суд не дозволив затримати силовиків РФ, які брали в полон українських моряків у Керченській протоці

Коментарии (0)