«Вірус дуже змінився». У Львівській інфекційці констатують зростання кількості тяжкохворих пацієнтів

«Вірус дуже змінився». У Львівській інфекційці констатують зростання кількості тяжкохворих пацієнтів

Роман Балук / Львівська міська рада

Об этом сообщает Russiangate

Лікування в реанімації може тривати до двох місяців

Роман Балук / Львівська міська рада


У Львівській області кількість тяжкохворих пацієнтів з COVID-19 різко зросла у порівняні з першими місяцями пандемії, в обласній інфекційній лікарні закінчуються місця.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
підписатися
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це повідомив заступник директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник, передає Львівський портал.

«Від початку епідемії вірус дуже змінився. Тепер пневмонія може розвинутись за лічені дні і абсолютно безсимптомно. Раніше людям казали, що швидку необхідно викликати при таких симптомах, як задишка та ускладнене дихання, а зараз же вони відсутні», — розповів він.

Через небезпеку безсимптомного перебігу COVID-19 лікар закликав переводити таких хворих на стаціонарне лікування.

Читайте також:
«Друга хвиля вже почалася». Доктор із США пояснив, чому карантин через коронавірус не вводитимуть повторно

«Маючи лише температуру навіть нижчу за 38 і загальну слабкість, вже на другий день може розвинутись пневмонія. На 7−10 день — важкі ураження легень, які потребують тривалого та інтенсивного лікування», — наголосив Берник.

За словами лікаря, лікування тяжкохворих пацієнтів триває приблизно один місяць, а перебування у реанімації може затягнутися до двох місяців.

У Львівській області за минулу добу коронавірус діагностували у 139 осіб, померло п’ятеро інфікованих, у тому числі 28-річний чоловік. Це наймолодша жертва COVID-19 в області.

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні перевищила 32 тисячі. З початку пандемії померли 912 пацієнтів, більше 14 тисяч осіб уже одужали.

За даними МОЗ, за минулу добу в країні зареєстровано 666 нових випадків інфікування коронавірусом, 275 осіб одужали, 11 пацієнтів померли.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-lvivski-mediki-poperedili-pro-nebezpeku-bezsimptomnogo-perebigu-novini-ukrajini-50094548.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

«Чизбургер — чізбургер». Політика McDonald’s оживила мовну дискусію в Україні: у соцмережах обурюються, іронізують та дякують компанії

Следующий материал

Европейские страны подписали соглашение о поставке 300 млн доз вакцины от коронавируса

Коментарии (0)