Потужна лісова пожежа почалася на Афоні

Потужна лісова пожежа почалася на Афоні
Фронт пожежі становить 70-80 гектарів.
Грецькі пожежники гасять лісову пожежу на горі Афон, проте вогонь не загрожує жодному монастирю. Про це повідомило в суботу Афінське Македонське агентство новин (AMNA), передають .

За його словами, ситуація з пожежею, що виникла в п’ятницю в сосновому лісі в важкодоступному гірському районі, покращилася. З ранку ліквідацією полум’я займаються 59 пожежних на 20 спецмашинах, три групи піших підрозділів, з повітря воду на осередки вогню скидають два пожежних літаки і вертоліт. Підведена також землерийна техніка. Вогонь не загрожує і самому ближньому до нього монастирю Хиландар.

Об этом сообщает Слон РУ

«Якщо все піде добре і погодні умови, які в даний час переважають у цьому районі, не зміняться, то не виключено, що пожежу буде взято під контроль в другій половині дня» – заявив агентству глава департаменту цивільного захисту регіону Центральна Македонія Бабіс Стергіадіс.

«Фронт пожежі становить 70-80 гектарів. Інтенсивність вогню знизилася. Горить лісовий масив на мисі Арапіс. Жодному монастирю вогонь не загрожує», – підкреслив Стергіадіс. Пожежні припускають, що причиною загоряння стала блискавка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/potuzhna-lisova-pozhezha-pochalasia-na-afoni-331968.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Новая пенсионная реформа: Лабезная обещает пересмотреть пенсионный возраст

Следующий материал

Создан мозговой имплант с совершенно новым способом питания

Коментарии (0)