«Воскресіння» створює нову нестандартну виставу в жанрі фізик театру

В умовах карантину всі театри шукають нових шляхів спілкування з глядачем та можливості безпечного перебування глядача на виставах. І Львівський академічний театр «Воскресіння» не виключення. У відповідь на кризу, пов’язану з COVID-19, театрали приступили до постановки нової пластичної вистави в жанрі фізик театру, де засоби індивідуального захисту слугуватимуть елементом сценічного образу акторів.

Об этом сообщает FIB

Фізик театр — це візуальний, пластичний вид театрального мистецтва, який створює сенси не словами, а діями та рухами акторів на сцені, коли тіла акторів складають певну ситуацію. У фізичному театрі вистава вибудовується не текстово, а візуально. Пластичний театр не обмежує, а розвиває фантазію глядача. Кожен глядач може зчитувати образи за власною уявою.

Саме таку постановку під назвою «Ехо планети» у жанрі фізик театру «Воскресіння» готує для глядача. Вистава буде присвячена пам’яті засновника театру Ярослава Федоришина. Режисер вистави — Алла Федоришина, заслужена артистка України.

«Ехо планети» про те, що в душі кожної людини є свій рай і своє пекло, і від того, що обирає людина, залежать її вчинки. Люди схильні вважати, що вони є найголовнішими істотами у Всесвіті, і що їм підкоряється все живе. Однак природа мститься за людську легковажність, егоїзм та гіперактивну техногенну діяльність пандеміями, стихійними лихами та природніми катаклізмами. Хто вийде переможцем з цього протистояння? Лише світло і любов можуть повернути людину до гармонійного життя…

На глядача чекає цікава атмосфера, нестандартний показ вистави, яка відбуватиметься у двох залах театру. Театральний простір буде побудований так, щоб досягти додаткового емоційного контакту між глядачем та акторами. У виставі будуть використані деякі засоби вуличного театру: актори на ходулях зустрічатимуть глядача ще в проїзді театру, гратиме живий ансамбль. При цьому все буде безпечно, всі карантинні умови будуть дотримані, адже маска та захисний костюм слугуватимуть одночасно і сценічними образами акторів. Цікаво, що вистава відбуватиметься не лише на сцені, буде залучено весь простір театру. А глядач опиниться учасником театрального дійства.

По завершенні репетиційного періоду, буде здійснено зйомку телевистави для трансляції на Youtube-каналі театру «Воскресіння» та в соцмережах для ознайомлення глядачів з новою постановкою.

Після зняття карантинних обмежень показ вистави відбудеться в самому театрі.


Джерело статті: “http://www.mediastar.net.ua/96065-voskresnnya-stvoryuye-novu-nestandartnu-vistavu-v-zhanr-fzik-teatru.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

У Львові триває пілотний проект із роздільного збору та вивезення харчових і садових відходів

Следующий материал

На Винниччине мужчина из ружья застрелил собаку

Коментарии (0)