Єрмак хоче поставити на заступника голови ДБР Козлова – Лерос

Єрмак хоче поставити на заступника голови ДБР Козлова – Лерос

Глава Офісу президента Андрій Єрмак проштовхує на пост заступника ДБР свою людину – Ігоря Козлова.

Об этом сообщает База компромата

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Гео Лерос.

За інформацією нардепа Андрій Єрмак хоче зробити заступником голови ДБР першого заступника військового прокурора західного регіону Ігоря Козлова.

"Єрмак хоче завести на заступника ДБР одіозного Ігоря Козлова, першого заступника військового прокурора західного регіону. Про нього говорять, що він холуй і хабарник. Загалом, то що треба Єрмаку. До того ж, Козлов не має практики в кримінально-процесуальному законодавстві, але хіба професіоналізм взагалі мають значення? І не таких рагулів призначають", – написав Лерос.

Єрмак хоче поставити на заступника голови ДБР Козлова – Лерос

Нардеп також уточнив ряд нюансів кадрової війни навколо ДБР.

"Коли Венедіктова йшла на директора ДБР, вона ставила умову, що йде не на кілька місяців, а надовго, тому, коли пішла на позицію у директора, була впевнена, що виграє конкурс. В її випадку це можливо тільки, якщо конкурс був би сфальсифікований . Ми пам’ятаємо, як вона провалює тести, коли все по-справжньому. Зараз проявляється її некомпетентність і часом неадекватність. на директора ДБР обговорювався Іонушас, але зараз він скоріше буде пробувати на САП", – зазначив Лерос.

Він також іронічно зазначив, що дивним чином "директора ДБР вибирають в офісі президента, а не на конкурсі" та "це стосується абсолютно всіх високих державних постів".

На думку Лероса Єрмак наполегливо намагається поміняти всіх силовиків, "тоді його корупційне ОЗУ буде повністю укомплектовано".

Крім того, додає народний депутат, "зараз дуже важливо стежити за майбутнім конкурсом на керівника САП, куди офіс точно буде ставити ручного і слухняного". За його інформацією новий глава САП "стане цербером для Ситника, якого після траншу МВФ будуть восени намагатися звільнити".

"Західні партнери ще не зрозуміли з ким мають справу. Питання тільки в тому, що брехати всередині країни і західним кредитором, це "дві великі різниці", – резюмував Лерос.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/ermak-stavit-svoyu-lyudinu-na-zastupnika-golovi-dbr-leros.htm”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Документальная лента про Украину стала победителем премии Peabody Awards

Следующий материал

Михаила Ефремова допросят по делу о сбыте наркотиков

Коментарии (0)