У Польщі вилучили рекордну партію кокаїну на майже 700 млн євро

У Польщі вилучили рекордну партію кокаїну на майже 700 млн євро
У Польщі вилучили рекордну партію кокаїну на майже 700 млн євро
У Польщі вилучили рекордну партію кокаїну на майже 700 млн євро

Польські правоохоронні служби запобігли контрабанді кокаїну на рекордну суму в 3 млрд злотих (майже 700 млн євро).

Об этом сообщает Дедал

Про це заявив у вівторок прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, повідомляє RMF24.

Як він пояснив, контрабанда спочатку потрапила з Еквадору до Німеччини, де її виявити не вдалося, це зробили тільки польські служби.

Правоохоронці дізналися, що в одному з складських приміщень зберігаються 144 металеві бочки об’ємом 250 кілограмів з замороженою м’якоттю ананасів. Товар на замовлення однієї з компаній був доставлений з Еквадору в період з 16 листопада по 13 грудня 2019 року спочатку морським шляхом в порт Гамбурга, потім автомобільним транспортом в Гдиню.

Офіцери оглянули бочки рентгенівським апаратом, після чого було прийнято рішення про затримання товару. Згідно з висновками експертизи, в бочках знаходилося більше 3,2 тонни речовини з вмістом кокаїну.

За словами Моравецького, вилучені наркотики можна було б розділити на “мільйон доз”: “За кожною з таких доз стоять людські драми. Ми щодня дізнаємося про те, що через зловживання і використання всіляких наркотиків гинуть люди, зазвичай молоді”.

“Держава повинна стояти на сторожі прав і безпеки громадян. Завдяки цій зірваній контрабанді видно, як ми дбаємо про безпеку не лише поляків”, – сказав Моравецький.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/386491-u_poljshchi_viluchili_rekordnu_partiju_kokajinu_na_majhe_700_mln_jevro”

Автор:
Предыдущий материал

Електромережі потребують інвестицій і європейського підходу до стимулюючого тарифоутворення – Міністерство енергетики

Следующий материал

В телах членов экипажа МН17 найдены обломки ЗРК "Бук"

Коментарии (0)