В Ізраїлі підозрюють, що росіяни збили їх безпілотник лазерним зброєю

В Ізраїлі підозрюють, що росіяни збили їх безпілотник лазерним зброєю

Росія, цілком можливо, за допомогою нового лазерного збройового комплексу «Пересвіт» збила ізраїльський безпілотний літальний апарат на південному заході Сирії. Про це повідомляє китайське видання Sina Military. За опублікованими даними, безпілотник військових сил Ізраїлю був знищений в кінці травня.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про лазерному зброю ми знаємо з фантастичних творів. І ось, «Пересвіт» військово-повітряних сил РФ збиває енергетичних пучком ізраїльський безпілотник

– вказують в Sina Military.

В Израиле подозревают, что русские сбили их беспилотник лазерным оружием

27 травня військові літаки Ізраїлю завдали удар по південно-західній частині Сирії. В результаті атаки був убитий один солдат сирійських збройних сил. У той же день ізраїльська авіація попрямувала до кордонів Сирії з розвідувальними цілями. Був запущений безтілесний летальний апарат, який повинен був зафіксувати результати удару ВПС.

У повітряному просторі Сирії контроль над БПЛА був загублений, при цьому ізраїльтяни не фіксували ніяких пусків зенітних ракет, а висота польоту апарату не дозволяла збити його з ствольної системи ППО. У зв’язку з цим в Ізраїлі запідозрили використання російськими військовими лазерного зброї, пише китайське ЗМІ.

Від себе додамо, що вивести з ладу ізраїльських безпілотник могла, наприклад, система радіоелектронного придушення. Такі комплекси знаходяться на території Сирії, про що добре відомо.

Виключати задіяння «Пересвіту», звичайно, повністю не можна, однак поставити під сумнів потрібно. Незважаючи на те, що справжньої інформації про призначення та характеристики лазерного комплексу немає, російські військові експерти сходяться на думці, що він не призначений для знищення засобів повітряного нападу, розвідки. Його задачею називають засліплення супутників передбачуваного супротивника, що знаходяться на низькій навколоземній орбіті.Джерело статті: “http://povin.com.ua/296178-08-06.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Новое общественное пространство откроют в центре Петербурга

Следующий материал

У світі вже понад 7 млн виявлених випадків COVID-19, кількість смертей перевищила 400 тис. Мапа поширення коронавірусу

Коментарии (0)