"Може статися трагедія": у Миколаївській області на трасі національного значення руйнується міст

У Миколаївській області під Новою Одесою на трасі “Миколаїв-Київ” міст перетворився на пастку. На переправі обвалилася бар’єр єрна огорожа. Її місяць тому збив автомобіль і відтоді металеві конструкції звисають просто з мосту у річку. Тепер для водіїв немає жодного орієнтиру, аби побачити межі дороги.

Об этом сообщает Руспрес

Щодня там їздять тисячі машин, ризикуючи зірватися у прірву. Про це пише “ТСН”.

Зараз на мосту деформований асфальт, іржаві конструкції та зірвана огорожа, яка мала би захищати людей від прірви над річкою.

Ти не можеш направити транспорт, бо ти не бачиш, де кінець дороги. І люди на ньому лякаються, просто лякаються, тому що як безодня, прірва”, – каже водій Ілля Тофтул.

Водій, який врізався в огорожу, втік. А дорожники так і не укріпили розтрощену конструкцію.

“У будь-який момент може статися трагедія, обвал шматку мосту. Може впасти будь-який мікроавтобус, машина”, – зазначає голова Новоодеської райради Олександр Гриценко.

Їх тут тисячі щодоби проїжджає, адже це траса національного значення, додає голова Новоодеської райради.

А переправа аварійна не тільки зовні. За словами Гриценка, в жахливому стані перебувають опори, які не витримують навантаження.

До того ж міст розташований на спуску на крутому повороті. І з нього постійно зриваються автомобілі, кажуть водії.

Переправу не ремонтували десятки років, кажуть місцеві. Бо обіцяли збудувати поряд пряму безпечну трасу з естакадою. Альо люди не можуть дочекатися, щоб дорожники хоча б забрали аварійні зруйновані конструкції.

Вони навіть не демонтували уламки огорожі, які небезпечно звисають з мосту і можуть впасти будь-якої миті. А це загрожує людям, які тут ходять на річку.

Досі місцевім урядникам віри у Службі автомобільних доріг казали, що на це немає грошей. А зараз переконують, що огорожу не ремонтували, бо шукали водія, який її збив. Обіцяють відновити найближчим часом.Джерело статті: “http://povin.com.ua/295935-06-06.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

ПЦУ призвала верующих не приносить пластиковые венки на кладбище

Следующий материал

В Киевской области несовершеннолетний угнал грузовик

Коментарии (0)