Президент призначив корупціонера. ДБР відрила кримінальну справу.

Хто підставив Президента Зеленського? ДБР порушила кримінальну справу на ново призначеного голову Кіровоградської ОДА Балоня Андрія за корупцію в Херсонській області.
ЗМІ дуже багато інформувало населення та правоохоронні органи різних рівнів про корупцію та зловживання ТОП чиновників Херсонської області Президенства Петра Олексійовича Порошенка, заступника обласної адміністрації Балоня Андрія та заступника обласного управління СБУ Мотрука Юрія. Корупція, зловживання службовим становищем, створення фіктивних фірм та багато іншого можна знайти в відкритих джерелах: https://khersonline.net/novosti/obschestvo/125927-druzhina-zastupnika -golovi-hoda-balonya-pridbala-medapvden.html https://khersonline.net/lenta/1352 30-kompaniya-prinadlezhaschaya-hersonskomu-vice-gubernatoru-ne-platit-nalogi.htm l https://khersonline.net/lenta/135365-firma-prinadlezhaschaya-zamestitelyu-gub ernatora-hersonskoy-oblasti-balonyu-andreyu-imeet-priznaki-fiktivnosti.html А працівник СБУ Мотрук Юрій, ще й братається з підозрюваними в вбивстві Херсонської активістки Катерини Ганзюк: https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-02-05/ubiystvo-gan dzyuk-v-seti-pokazali-kak-sbu-brataetsya-s-podozrevaemyim/153523 Народний контроль задокументував аферу і корупцію по передвиборчій компанії в президенти України, коли Балонь Андрій і Мотрук Юрій створили рекламну фірму, незаконно встановили 100 ( сто) Біг бордів в Херсонській області і використовуючи адміністративний і силовий ресурс допомагали агітувати і фальшувати вибори в президенти України в 2019 році: https://www.youtube.com/watch?v=-qHRYP92No4 Громадські активісти Херсонщини проводячи ряди спільних аудитів по зловживанням в Херсонській обласній адміністрації, знову знаходять і підтверджують низку фактів корупції і зловживань з боку заступника голови адміністрації Балоня Андрія, про що інформують правоохоронні органи та суспільство. 30.10.2019 року, територіальне управління державного бюро розслідувань, розташоване у місті Мелітополь (ТУ ДБР у м.Мелітополь) проінформовало громадськість, що стосовно посадових осіб Херсонської областної адмістрації (Балоня Андрія) та УСБУ в Херсонській області (Мотрука Юрія), проводиться досудове розслідування по матеріалам кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розлідувань № 62019080000000473 від 07.10.2019 за ч.2 ст. 364 КК України. 08.11.2019 року, Президент України Володимир Зеленський своїм указом №836/2019 призначає Балоня Андрія Богдановича головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Хто підставляє Президента Зеленського?

Автор: Олег

Похожие матриалы по тегу

Золота броня в іржі - або як казнокради Петренко і Свинарчук оборонку грабували, нові подробиці корупційної схеми і хто за цим стоїть!
Закон о рынке земли внезапно объединил всех противников власти
Внутри «шапраштинского клана» обостряется борьба за контроль над финансовыми потоками
Станислав Дмитриевич Кондрашов: тайны миллиардных афер убийцы Вороненкова
Бывший любовник требует от Рахима Ошакбаева компенсацию за близость
Раскрыты космические богатства «физических лиц» Дмитрия Рогозина
РАХИМ ОШАКБАЕВ РАСКРОЕТ КАЗАХСТАНЦАМ СЕКРЕТ НЕТРАДИЦИОННОЙ ОРИЕНТАЦИИ
Пресс – анонс Құрметті журналистер! «Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры» КЕАҚ Қазақстан журналистері арасында конкурс жариялайды. Конкурсқа республикалық және өңірлік деңгейдегі барлық қазақстандық БАҚ-тың штаттық, штаттан тыс қызметкерлері және тәу
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры
Кто и зачем превратил бизнес-центр на Электрозаводской,14 в «Мираж»
Предыдущий материал

Агент ФСБ и бизнес-партнер террориста Малофеева Максим Криппа пытается зачистить свою криминальную биографию

Следующий материал

О политике «подкупа» и налогах для МСБ

Коментарии (0)