“Чорні реєстратори” Одещини йдуть в керівництво Міністерства юстиції

З дивом дізнавшись, що одним з претендентів на посаду керівника Південного міжрегіонального управління юстиції є Чердинцев Ю.Г. ми продовжимо свою розповідь стосовно діяльності в Україні так званих «Чорних реєстраторів» та нового формату побудови їх відносин із командою нових реформаторів. https://newjusticev.wixsite.com/newjustice/post/%D1%87%D0%B5%D1%8 0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%B2-%D1%8E%D1%80%D1%96%D0%B9-%D0%B3%D0%B5%D1%8 0%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Треба наголосити, що стаття була розміщена сьогодні на сайті Цензер.нет, та після обідня була видалена. Чому? Мабуть, їм гарно заплатили за це.

Наведемо світло на чорне минуле кандидата, чи то не минула, а теперішнє? Не так давно, а саме 20.09.2019 в програмі «Центр розслідувань України» на телеканалі «24 Канал» вийшов в сюжет під назвою «Найнахабніша банда «чорних реєстраторів» в Україні: хто вони» (24cru.com/najnahabnisha-banda-chornih-reyestratoriv-v-ukrayini-hto-voni_n562) в якому розповідається про беззаконня яке чинили Курган, Привалова та їх підконтрольні державні реєстратори КП «Реєстраційна служба Одеської області», КП «Агенція державної реєстрації» та ДП «Агенція з державної реєстрації». Але самий більший цинізм полягає в тому, що вказані підприємства не могли здійснювати свої незаконні дії без відома та прикриття Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції в Одеській області. Адже просто величезна кількість скарг надходила на адреси ГТУЮ в Одеській Області та Мінюсту від ошуканих Курганом та Приваловою громадян. При цьому, як правило всі скарги належним чином не опрацьовувались та залишались без відповідного реагування, що давало можливість «Чорним реєстраторам» спокійно працювати та надалі ошукувати людей. За даними наших джерел, прикриттям протиправної діяльності вказаної групи осіб здійснював заступник начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації — начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ в Одеській області Юрій Герасимович Чердинцев, який на даний час є ймовірним кандидатом на посаду керівника новоствореного Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Але історія на цьому не закінчується, наскільки нам стало відомо, протекцію Чердинцеву Ю.Г. створює така собі Олена Миколаївна Ференс, яка займає посаду начальника Департаменту приватного права Мінюсту та є членом комісії з відбору кандидатів на зазначену посаду і перебуває в певних «стосунках» з Чердинцевим Ю.Г. За нашою інформацією, Ю.Чердинцев та О.Ференс регулярно разом літають на романтичний відпочинок до таких міст як Венеція, Рим, Париж, Неаполь та Барселона.

Також, нами отримано інформацію, що саме Ференс О.М. прикривала протиправну діяльність Чердинцева Ю.Г., Кургана С.П. та Привалової Є.Є. з позицій Міністерства юстиції України і отримувала за це грошові кошти. Ось вам і відповідь, як можна безкарно чинити свавілля з нерухомістю Одеситів та не нести при цьому жодної відповідальності. Тил прикрито надійно. Цікаво ще й те, що за сприяння Ю.Чердинцева та О.Ференс, підконтрольні С.Кургану і Є Приваловій державні реєстратори, на даний час здають в м. Києві кваліфікаційні екзамени, щоб черговий раз отримати доступ до Державних реєстрів та продовжувати незаконне відчуження майна громадян. Отже, шановний міністр юстиції Малюська Денис Леонтійович зверніть увагу на таку сумнівну кандидатуру Чердинцев, яка не може очолювати Південно міжрегіональне управління юстиції, бо явно не поважає та нехтує чинне Законодавство України.

Автор: Олег

Похожие матриалы по тегу

Золота броня в іржі - або як казнокради Петренко і Свинарчук оборонку грабували, нові подробиці корупційної схеми і хто за цим стоїть!
Закон о рынке земли внезапно объединил всех противников власти
Внутри «шапраштинского клана» обостряется борьба за контроль над финансовыми потоками
Станислав Дмитриевич Кондрашов: тайны миллиардных афер убийцы Вороненкова
Бывший любовник требует от Рахима Ошакбаева компенсацию за близость
Раскрыты космические богатства «физических лиц» Дмитрия Рогозина
РАХИМ ОШАКБАЕВ РАСКРОЕТ КАЗАХСТАНЦАМ СЕКРЕТ НЕТРАДИЦИОННОЙ ОРИЕНТАЦИИ
Пресс – анонс Құрметті журналистер! «Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры» КЕАҚ Қазақстан журналистері арасында конкурс жариялайды. Конкурсқа республикалық және өңірлік деңгейдегі барлық қазақстандық БАҚ-тың штаттық, штаттан тыс қызметкерлері және тәу
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры
Кто и зачем превратил бизнес-центр на Электрозаводской,14 в «Мираж»
Предыдущий материал

НАФТАЛАНСКОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ ЗАБОЛЕВАНИЙ ОПОРНО-ДВИГАТЕЛЬНОГО АППАРАТА

Следующий материал

Ну со збоченцем-аторозком Иванисовым разобрались

Коментарии (0)